OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Fotogaléria

PrihlásenieKto je prítomný

Aktuálne máme 10 hosťov prítomný
Od 1. 2.2009 navštívilo tieto stránky:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes82
mod_vvisit_counterVčera291
mod_vvisit_counterTento týždeň803
mod_vvisit_counterTento mesiac3994
mod_vvisit_counterCelkom485916
You are here:
Adresár

KLM hudobná skupina

KLM  hudobná skupina
WaySearch Svinia 33
08001 Prešov svnia 33
Slovensko
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.
Webová stránka
Telefón: 0907/119115
Skupina KLM začala svoju činnosť 1.5.1997. Zakladajúci členovia skupiny však zakladajú túto kapelu ako už skúsení muzikanti známej skupiny FOX, no a pred ňou kapiel ako KIKS zo Sabinova, či skupiny TUBLUS z Lažian. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sa novovzniknutá kapela rýchlo dostáva do povedomia verejnosti. Už zakrátko sa stáva známou značkou a konkurencieschopným partnerom skupín v Prešovskom regióne. Aj preto sme presvedčení, že získanou dlhoročnou praxou vieme, čo ktoré podujatie od nás vyžaduje a dokážeme rýchlo reagovať na tú ktorú situáciu. Základná zostava skupiny spočíva z dvoch členov, no v prípade požiadavky našich klientov sa môže kapela rozšíriť o jedného či dvoch externých hudobníkov, ktorí samozrejme majú dokonale zvládnutý repertoár. Sme jedna z mála kapiel, ktorá je vďaka tomu schopná odohrať tak veľkú akciu, ako aj malé rodinné posedenie. Súčasťou služieb je aj ozvučovanie rôznych spoločenských a kultúrnych podujatí. Na každé vystúpenie sa dostavíme samozrejme včas a vlastnou dopravou.
Datum pridania: 2013-11-13 20:30:29    Prístupy: 453
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds